Yağ Yakıcı Maydanoz Limon Kürü

Her bayan kendileri için bir şeyler yapmaktadır. Bayanların en büyük sorunu vücudundaki kilolar ve yağlar ile olmaktadır. Bu sorun yıllardır bayanların en büyük problemi olmak ile birlikte, evlerinde kendileri için çok farklı çözümler bulmaktadır. Bitkiler sadece bu tarz şeylere iyi gelmek ile birlikte, aynı zamanda içlerinde bulunan mineraller sayesinde hem metabolizmaya hem de vücut üzerindeki etkileri ile iyi olmaktadır. Bu çözümlerin en etkili ve sonuç vereni ise olmaktadır.

Aslında pek çok insana bu tarz şeyler mantıklı gelmese de yağ yakıcı kürü ile çok fazla sonuç olan insan bulunmaktadır. sebze olarak da çok fazla yararı olmaktadır. böbrek taşlarının düşmesinde yardımcı olmaktadır. Ağızda hoş bir koku bırakmasının yanı sıra yemek sonrasında ağzı atıldığından ağızda ki yemek kokusunu almaktadır. Kişilerin hayatların önemli bir rol oynamaktadır. Bunun dışında uyku sorunlarına çözüm olarak da kullanılmaktadır. İçerisinde ki vitamin ve mineraller sayesinde cilde renk ve canlılık katmaktadır. En önemli bir faydası da böcek ısırmalarında, vücutta oluşan yanık ve iltihaplarda sürüldüğü yere iyi gelmekte ve tedavi etmektedir.

Maydanoz bu kadar yararının yanı sıra limon ile şeklinde yapıldığında da yağ yakıcı özelliğe sahip olmaktadır. Yağ yakıcı maydanoz limon kürü, 1 haftada 2 kilo verilmesine yardımcı olmaktadır. Kür; 15-16 demet maydanoz, 1 adet limon ve yarım su bardağı su ile hazırlanmaktadır. Etkisini özellikle sabahları aç karnına içildiğinde göstermektedir. Sabahları içilen bu kür, karaciğerdeki yağlanmayı engellemekte ve en önemlisi iştahı kesmektedir. Bu sayede aç olan bünye, yiyeceğinden daha az yemek yediğinden kişilerin kilo alımı yağ yakıcı maydanoz limon kürü sayesinde engellenmektedir.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Biberiye Çayı İle Zayıflayın

Özellikle yaz ayları yaklaşırken bayanların en çok yaşadığı sorunlardan biri de kiloları olmaktadır. Kendi kilolarından kurtulmak için pek çok çözüm arayıp, bulmaktadırlar....

Kapat