Ünlülerin Diyet Sırları Nelerdir

Ünlülerin Diyet Sırları Nelerdir?

Zayıf olmak ve fit bir görünüme kavuşmak herkesin hayalidir. Zaman zaman her kadın istenmeyen kilolar ile baş başa kalabilmektedir. Ancak ünlüler nasıl zayıflıyor sorusu bir çoğumuzun aklından geçmektedir. Aslında ünlüler de birçoğumuzun uyguladığı yöntemleri ve diyetleri uyguluyor. Fakat hepsinin kendine göre zayıf kalmak için uyguladığı bir sırrı var. Sizlere bu yazımızda ünlülerin zayıf kalma sırlarından bahsedeceğiz. Bakın ünlüler zayıf ve güzel görünmek için hangi yöntemi uyguluyor.

  • Megan Fox: Güzelliği ile herkesi etkileyen ünlü zayıf kalmasının sırrını her yemekten önce bir miktar elma sirkesi içmek olarak açıklıyor. Elma sirkesinin sindirime yardımcı olduğu, yağ yaktığı ve iştah kapattığını söyleyen ünlü güzel formunu elma sirkesine borçlu.
  • Miranda Kerr: Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Miranda Kerr ise kilo vermesinin sırrını yemeklerine Hindistan cevizi yağı ilave etmek olarak açıklıyor.
  • Jennifer Lopez: Her daim formda görmeye alışkın olduğumuz ünlülerden birisi olan Jennifer Lopez’in zayıflama sırları fazla yemekten kaçınması ve çikolata, kurabiye gibi ”HAYIR” diyemediği lezzetlerden en fazla iki tane tüketmesiymiş. Ünlü güzel et, karbonhidrat ve hatta fast food bile tükettiğini ancak az yiyerek formda kaldığını belirtiyor.
  • Angelina Jolie: 29 yaşındaki dünyaca ünlü güzel yıldız insanların canı ne çekiyorsa onu yemeli diyor ve yemek yerken ölçülü olmak gerektiğini söylüyor. Ayrıca ünlü yıldız insanların yemek yerken yediklerinin keyfini çıkarmak yerine yedikleri hakkında endişelenerek bunu kafaya takarak kilo aldıklarını söylüyor.
  • Madonna: Ünlülerin diyet sırları arasında belki de en ilginç olanı Madonna diyeti oluyor. Madonna ”hava diyeti” uyguluyor. Yani yemeği hazırlıyor ve kokluyor. Ancak o yemeği tüketmiyor.

Ünlülerin her daim formda kalmasının nedeni aslında kendilerince uyguladıkları farklı yöntemler. Kimisi diyetlerine belirli bir sır ekliyor, kimisi de egzersiz ve spor yaparak formda kalmayı başarıyor.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pelin Öztekin Nasıl Zayıfladı

Pelin Öztekin Nasıl Zayıfladı BKM Mutfak skeçlerinde kilolarını espri yapmaktan çekinmeyen ünlü oyuncu Pelin Öztekin kısa zamanda verdiği kilolarıyla dikkat çekti. Kilolarıyla...

Kapat