Tok tutan meyve suyu tarifi

Akıllarda formda kalmasıyla hatırlanan vucudunun formunu neye borçlu olduğunu açıkladı. formunu kendisini sürekli tok tutan meyve suyuna borçlu olduğunu ifade etti. İşte o meyve suyu tarifi.

Formda kalmayla ilgili sırlarını kitaplara açıklayan ünlü manken Demet Kutluay vucudunu neyin formda tuttuğunun püf noktalarını sizler için açıkladı. İşte tok kalmanızı sağlayan ve kilo almanın önüne geçen ve bu sayede de formda kalmanızı sağlayacak meyve suyu tarifi…

Kutluay, her diyet programına uyum sağlayıp tok kalabiliyordu fakat zaman zaman doymama hissi ve spor yaptıktan sonra bir şeyler yeme ihtiyacı duyuyordu. Bu yöntemi denedikten sonra ise açlık hissinin ortadan kalktığını gördü.

Sizde kendinizi aç hissettiğiniz zaman bu lezzetli formülden diyetinize uygulayabilirsiniz, Yapmanız gereken tek şek açlık hissi geldiği zaman bu formulü diyetinize ek olarak bir su bardağı içmeniz yeteri olacaktır.

Demet Kutluay, bu yöntemi acıktığı zaman uyguladığını, diyet programıyla birlikte tükettiğinde hem kilo vermesinin kolay bir hale geldiğini hem de tatlı krizlerinden kurtulduğunu belirtti.

Siz de bu yöntemi, kendinizi aç hissettiğiniz zaman kilo verme hızınızı takip ederek bir su bardağı şeklinde tüketebilirsiniz.

Tok tutan meyve suyu malzemeleri (2 su bardağı için )

– 2 tane yeşil elma
-1 tane kivi
-1 tane lime tipi limon
-1 tane başparmak büyüklüğünde taze zencefil

?

Tüm malzemeleri yıkayın. Daha sonra taze zencefilin kabuklarını soyun.
Çok lifli olduğu ve katı meyve sıkacağından kolay geçebilmesi için küçük parçalar şeklinde doğrayın.
Diğer meyveleri de kabuklarıyla küçük parçalara ayırarak taze zencefil ile birlikte sıkın.
Yeşil rengiyle, çok lezzetli olan ve içimi de kolay olan taze meyve suyu artık içilmeye hazırdır.
1 su bardağı meyve suyu 80 kaloridir.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Hadise’nin zayıflama sırrı

Hemen hemen her yaz objektiflere yakalanmamak için kaçan bu sene ise bikinili fotoğraflarını göğsünü gere gere sosyal medyedan paylaşan Hadise'nin 67 kilodan...

Kapat