25 Mart 2017

SALATALIK İLE ZAYIFLAMAK

SALATALIK İLE ZAYIFLAMAK

Zayıflamak için yaz artık kapımızda.

Kışı geride bıraktığımız şu günlerde yaz günleri yaklaşırken bay bayan herkesin odaklandığı tek bir şey var o da hızlıca kilo vererek daha formda gözükmek.

Forma hemen girmeyi istiyoruz çünkü hava sıcaklıkları arttıkça ince kıyafetler giyilmeye başlanacak ve kimse fazlalıklarının görünmesini istemez.

Düzenli beslenmemize devam ederken buna birazda yürüyüş katmamız şart ama yanında yediklerimizin de çok önemi var.

Hızlı zayıflamak ve forma girebilmek için şimdi size ünlülerin de kullandığı bir yöntemden bahsedeceğim. Mevsimsel geçişlerde bile her zaman rahatlıkla bulabileceğimiz salatalık ve bu salatalıkları 5 6 adet çantamızda gezdirmek.

Her acıktığımızda içerisinde bol miktarda su barındıran salatalığı bütün olarak tüketmek metabolizmamızın hızlanmasını ve yağ yakımının artmasını sağlayarak kilo vermememize yardımcı oluyor.

Yiyerek tüketmeyi tercih etmeyenler için ise dışarı çıkmadan taze olarak hazırladığımız suyun içerisine keserek doldurduğumuz salatalık sayesinde de salgıladığı sıvısı sayesinde detoks etkisiyle faydalanabiliriz.

Yaklaşan yaz günlerine hazırlık için bu formülü denemenizi tavsiye ediyorum. Gerçekten çok faydalı ve etkili olduğunu göreceksiniz.

Paylaşmak güzeldir:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

*