Pelin Öztekin Nasıl Zayıfladı

BKM Mutfak skeçlerinde kilolarını espri yapmaktan çekinmeyen ünlü oyuncu Pelin Öztekin kısa zamanda verdiği kilolarıyla dikkat çekti. Kilolarıyla her daim barışık ve hatta skeçlerde kilolarını espri haline getiren Pelin Öztekin 6 ayda 53 kilo kaybetti. Aslında ünlü oyuncu kilolarından şikayetçi değildi. Hayranları da onu böyle seviyordu. Ancak sağlıklı bir yaşam için fazla kilolarından kurtulması gereken Pelin Öztekin mide ameliyatı sonrasında altı ayda 53 kilo vermeyi başardı. Peki Pelin Öztekin nasıl zayıfladı? İşte sizlere ünlü oyuncunun hiçte şikayetçi olmadığı kilolarından kurtulmasının sırları;

Pelin Öztekin yaptığı açıklamalarda ortaokuldan sonra kilo almaya başladığını ve bunun nedeninin ise tiroit olduğunu belirtti. Sibel Can diyetinden Seda Sayan diyetine kadar ve dukan diyeti dahil birçok diyeti denediğini, özellikle de dukan diyetinin ikinci gününde metrobüse binerken bayıldığı söyledi. Pelin Öztekin artık az yediğini ve 6 öğün şeklinde beslendiğini söyledi. Hamburger ve fast food tarzı ürünler yerine salata ve ızgara tarzı beslenmeyi tercih ettiğini belirten ünlü oyuncu haftanın 5 günü günlük olarak 2 saatini de spora ayırıyor.

Pelin Öztekin nasıl kilo verdi diyenler için ara öğünlerin önemi de bir kez daha ortaya çıktı. Her yazımızda belirttiğimiz ara öğünler Pelin Öztekin’in de yaşam felsefesi halinde. Güzel oyuncu ara öğünlerde elma, mandalina, sebze ve salata tükettiğini de belirtti.

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin aslında başarılı bir mide ameliyatı sonrasında düzenli beslenme ve spor sayesinde hedefine ulaştı. 3 ana 3 ara öğün şeklinde beslenen güzel oyuncu su tüketimine de özen göstererek kilo vermeyi başardı. Aşırı yağlı besinlerden kaçınan Pelin Öztekin’in sebze ağırlıklı beslendiği de dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Karatay Diyeti nasıl?
Karatay Diyeti Nasıl?

Karatay Diyeti Kısaca Karatay diyeti olarakta bilinen Canan Karatay Diyeti, adından da anlaşılacağı gibi dünyaca ünlü Türk diyetisyen Prof. Dr. Canan Karatay...

Kapat