Omni Diyeti ile 2 haftada 5 kilo vereceksiniz

, hastalıklarla mücadele eden taze sebze, meyve türü gıdalarla beyni uyanık tutup adalelerin ve organların yüksek kondisyonda çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli proteinleri birleştiren basit bir beslenme planıdır.

Yüzde 70 bitki temelli gıdalar ile yüzde 30 protein oranı sayesinde enerjiyi artırır, hastalık riski azalır, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlenir ve ciddi miktarda kilolardan kurtulmayı sağlayan Omni Diyeti tüm beden sağlığına tepeden tırnağa katkıda yer alıyor.

“Beslenmeye kolay bir yaklaşım sunan Omni Diyeti ile sağlığınız için faydalı olan lezzetli yiyecekleri keşfedeceksiniz.”- Dr. Mehmet Öz

Yemek yemeyi seviyor ve bunun hayatınızda önemli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Fakat yediklerinizin sağlığınızı kötü etkileyip ve size kilo mu aldırıyor? Amerikalı beslenme ve sağlık uzmanı ’ın, New York Times’ın en fazla satanlar listesinde yer alan “Omni Diyeti ” Pena Yayınları tarafından ülkemizde deyayınlandı.

2 haftada 5 kilolardan kurtulmak için
Omni Diyeti yoluyla besinler ilacınız olacak, kilo verirken yemek alışkanlıklarınızı ve hayat perspektifinizi değiştireceksiniz. Tana Amen’ın denenmiş teknikleriyle 2 haftada 5 buçuk kiloya kadar kilo verebileceksiniz. Amerika’da yaşan Dr. Mehmet Öz de kitapla ilgili olarak Omni Diyeti, yemek yemeye düşünceli ve kolay bir yaklaşım sunduğuna dikkat çekerek, “Sağlığınıza iyi gelecek lezzetli ve sıhhi gıdaları Omni Diyeti ile keşfedin” diyor.

Omni, tümü demektir ve sağlıklı kaynaklardan gelen bütün besinlere ihtiyacınız vardır. Basit, bilime sayalı, bitkisel besinler ile yüksek kaliteli proteinlerin ideal oranından oluşan Omni Diyeti’nin içinde her şey vardır. Tana Amen’ın geliştirdiği rejim planına göre yüzde 70 meyve, sebze ve yüzde 30 protein tüketerek enerjinizi yükseltmek, hastalık riskini düşürmek, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlemek, kilolardan kurtulmak ve vücuda tamamen sağlık kazandırmak mümkündür.

Omni Diyeti ile içinizdeki doktoru ortaya çıkarın
Optimal bir sağlık programı olan bu mucizevi rejim, ikişer haftalık üç evreden ve bunu takip eden bir bakım planından oluşuyor ve lezzetli tarifler ile sağlıklı yaşam tavsiyeleri içeriyor. Tana Amen tarafından denenmiş, hakikat tekniklerle yemek yeme krizi anlarında hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Gıda bilimine dayanan Omni Diyeti, size en doğru beslenme şeklini vaat ediyor ve içinizdeki doğal şifa gücünün ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Omni Diyeti’yle;

· Kilo vereceksiniz.

· Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

· Gençleşeceksiniz.

· Beyniniz daha iyi çalışacak.

· Hastalıklardan korunacaksınız.

Hem içten hem cesaretlendirici
“Omni Diyeti “nde Tana Amen, okuyucuyu tıp terimlerine boğmadan, ayrıntılı ama kolay anlaşılabilir açıklamalarla öneri ettiği besinlerin sağlığa ve iyi bir yaşam sürdürmeye olan katkısını anlatıyor. Kitap, içten tavsiyelerle ara ara arkadaşlar arasında bir sohbet havasına bürünürken, Tana Amen bir beslenme koçu gibi her adımda okuyucuların yanında olarak onları cesaretlendiriyor. Neyi neden yapmaları gerektiğini açıklarken, okuyucunun aklına takılan tüm soruları cevaplıyor.

Omni Diyeti, her defasında başka bir diyete başlayıp istediği neticesi alamayanlar için onları istedikleri yere götürecek doğru harita. Omni Diyeti, kalıcı bir hayat tarzı değişikliği yapıp ömrünüzün geri kalanında o değişiklikleri korumak için var. Omni Diyeti ile 2 hafta içinde nasıl sağlıklı, mutlu ve enerjik hissettiğinizin farklına bile varmayacaksınız.

Paylaşmak güzeldir:
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

South Beach Diyeti Üçüncü Aşama

South Beach diyet programı ile ilk aşamada ve ikinci aşamada hangi besinlerden günlük ne kadar tüketmeniz gerektiğini artık öğrenmiş oldunuz. Bu diyet...

Kapat