KOLAY DİYET BİRAZ SPOR HIZLI ÇÖZÜM

    Fazla kilolar yaz yaklaşırken gene uykularımızı kaçırmaya başladı öyle değil mi? Hiç spor yapasımız her zaman ki gibi yok ve tabi belli bir yeme düzeni de…

   Diyet kelimesi ise korkunç gelmiyor mu size de?

   Peki bu kadar yaza merhaba için kaideler varken ve biz bunlara hiç de uymuyorken zayıflamak mümkün mü? dürüstçe söylemeliyim ki mümkün fakat kalıcı değil. yani formda kalmak mümkün değil zayıflamak mümkün.
Öncelikle yaz için diyet kelimesini hayatımızdan beynimizden atmak başlangıç noktamız olmalıdır. Çünkü sadece bir mevsim için zayıflanmaz önemli olan fit kalmak ve giydiklerini kendince taşıyabilmektir moda giydiğini yakıştırmak giydiğinin yakışması da güzel bir vücutta mümkün olur yani hepsi birbiriyle bağıntılıdır gördüğünüz gibi.
Diyette en önemli nokta sıvı tüketimi, porsiyonları küçültmek, ara öğünle geçiştirmek akşam saatlerinde unlu şekerli ürünlerden uzak durmaktır. Bunları yaptığınız süre zarfında hızlıca kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin yanısıra birazda fit bir vücuda sahip olmak için tek yapmanız gereken pazara mı gittiniz yolunuzu uzatın bol bol yürüyün en yakın zamanda istediğiniz forma kavuşacaksınız.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bedenini Dinle

Bedenimiz, bize sağlık durumumuzu anlatan bir araçtır. Düşünce ve enerji seviyesindeki olumsuzlukların şiddeti arttıkça negatif etkinin bedenimize de yansımaya başlaması kaçınılmazdır. İnsan,...

Kapat