Kış Diyeti Listesi

Kış diyeti kış aylarında hareketsiz bayanlar için tasarlanmış bir diyet programıdır. Burada alınacak kalori günlük 1100 kalori olarak hesaplanmıştır. Kış boyunca hareketsiz kalan vücudunuzu kalın kıyafetler ile rahatlıkla saklayabilirsiniz. Ancak yaz ayları geldiğinde mecburen diyet programlarına yönelirsiniz. Kış diyeti bu konuda size yardımcı olacaktır. Ancak kış diyetini daha yaz aylarına girmeden önce yapmanız gerekir. Yani kışın da kendinize dikkat etmeniz gerekir.

Yapılacak en büyük etkiyi size egzersizler hissettirecektir. Soğuk havaları bahane ediyorsanız evde yapılabilecek egzersizler sizi oldukça rahatlatacaktır. Hem zihnen hem de bedenen rahatlamak için her yaşta spor gereklidir. Yürüyüş yapmak en iyi sporlardan biridir. Hiç vaktiniz yoksa bile günde en az yirmi dakika hiçbir şey düşünmeden yürüyüş yaparsanız ruhunuz çok iyi derecede rahatlayacaktır. Konsantreniz ve motivasyonunuz da artış olacaktır ve yediğiniz besinleri rahatça eriteceksinizdir. Egzersizlerin yanında diyet programına ihtiyacınız varsa da kış aylarında sizin yanınızda olacak ve günde sadece 1100 kalori ile kısa zamanda kilo vermenizi sağlayacak program aşağıda yer almaktadır.

1. GÜN

Sabah
1 kibrit kutusu beyaz peynir
Kızarmış 1 dilim kepek ekmeği
Şekersiz çay
1 haşlanmış yumurta

Öğle
Yağsız salata
2 ızgara köfte

Akşam Üzeri
1 elma

Akşam
Haşlanmış sebze
100 gr. ızgara et
Yarım kase yoğurt

Yatmadan Önce
1 bardak süt

2. GÜN

Sabah
2 kibrit kutusu kaşar peyniri
Kızarmış 1 dilim kepek ekmeği
Şekersiz çay
3-4 zeytin

Öğle
1 kase yoğurt
4 ızgara köfte

Akşam Üzeri
1 armut

Akşam
Haşlanmış ıspanak
Izgara balık

Yatmadan Önce
1 bardak süt

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Manken Diyeti

Manken diyeti fazla kilolardan kurtulmak ve aynı zamanda da formunuzu korumak adına yapılan bir diyet programıdır. Formu uzun süre koruyan bu diyeti...

Kapat