Kalçaları eritmek için diyet tavsiyesi

Hemen hemen herkes kalçalarının genişliğinden şikayet eder. Bunun içinde kalçalarını inceltmek için birçok yöntem deneyen kişiler bazen bu yöntemlerden başarısız sonuçlar elde eder. Fakat birazdan size vereceğimiz diyet tarifinde başarısız olmak gibi bir şansınız yok. İşte size kalçalarınızı eritecek diyetin sırları. Kalçalarının geniş olmasından şikayet eden kişiler için uzmanlar, 6 hafta süren özel bir karışım olan müsli diyetini tavsiye ediyor. Bu diyeti uygulamanızla beraber kalça ve basen bölgelerindeki fazla yağlardan kurtulmanın ne kadar mümkün olduğunu siz de görmüş olacaksınız.

Ünlülerin de sıkça kullandığı bu diyetle sadece vitrinden seyretmekle yetindiğiniz dar paça pantolonları bile çok rahat bir şekilde üzerinizde taşıyabilirsiniz. İşte hemen hemen her kadının başlıca derdi olan kalça sorununu yok edecek mucize formül…

Hareketsizlik ve hatalı beslenmenin neticesinde vücudun alt kısımlarında toparlanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyete gereksinim var.

Uygulayacağınız rejim her yerde kolayca bulup tüketeceğiniz gıdalardan oluşuyor. En önemlisi de oldukça ekonomik oluşu.

Diyetin birinci dereceden etkilediği kısım kalça ve basen ardından da bacaklar geliyor. Özellikle binici pantolonu olarak adlandırılan kalça ve diz kapağı kısmında fazla kilo problemi olan bireyler tam 6 hafta içerisinde etkili çözüme kavuşabiliyorlar.

Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçeriğinde badem ve kurutulmuş meyveler ve tahıllar kadar birçok vücudunuza yararlı gıdalar yer alıyor. Fakat tümü bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları süratle eritip, sizi forma sokuyor. Hazırlanışına gelince…

Malzemeler

– 2 fincan yulaf tanesi,:
– 2 fincan kırılmış fındık,
– bir fincan buğday,
– bir fincan çekirdeksiz kuru üzüm,
– bir fincan ayçiçek tohumu,
– bir fincan badem,
– bir fincan ince kıyılmış kuru kayısı

Hazırlanışı: Malzemeleri karıştırıp, blenderdan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak biçimde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak rejim soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ekleyebilirsiniz.

Günlük menü

Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz.

Saat 1bir.00: Bir tane elma.

Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz.

Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm.

Ana öğün: Meyveyle beraber temel gıdalar.

Yatmadan önce: Bir portakal.

Meyveler: Elma, kayısı, 2 kurutulmuş erik, bir mango.

Ana öğünler

Pazartesi: Bir parça tavuk kanat ya da göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve.

Salı: İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.

Çarşamba: Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.

Perşembe: İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuçla servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.

Cuma: Ton balıklı yeşil salata. Bir tane katı pişmiş yumurta. Bir meyve.

Cumartesi: Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.

Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve 2 tane haşlanmış patates. Bir meyve.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Kalça ve Basen Eritme Diyetleri

Şu günlerde yaşadığımız sorunların en başında gelen basen sorunlarının yanısıra, göbeğimizin de çıkmamasını önlemek isteriz. Göbeği önlemek için mekik yeterli değildir. Mutlaka...

Kapat