İnce bir bel için öneriler

Özellikle kadınlar ince bir bel için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırlar. Nedeni çok açık, güzel olmak. Her kadının hakkı güzel olmak ama güzel bir vücuda sahip olmak için önce bazı önlemler almalısınız ve yaşam şeklinizi biraz değiştirmelisiniz.

İncecik bir bele sahip olmak istiyorsanız size bazı beslenme önerilerimiz olacak. Bu önerilerden ilki her yemekten önce 1 bardak su içmeyi alışkanlık edinin. Suyun vereceği tokluk hissi daha az yemenizi sağlar.

Beyaz ekmeği tamamen bir süreliğine bırakın. Yerine tam tahıllı ekmek tüketin, bu hem daha sağlıklı hem de almanızı önler.

Lifli gıdalar tüketmeye çalışın çünkü lif sindirim sistemini hızlandırır ve tükettiğiniz besinleri sindirmesi daha olur.

Azda olsa sık sık spor yapmaya çalışın. Bu yürüyüş de olabilir. Önemli olan vücudunuzun baştan aşağıya hareket etmesidir. Özellikle pilates belinizi inceltmek isteyenler için oldukça etkili.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ender Saraç Bölgesel zayıflama

Ender Saraç bilindiği üzere bir çok zayıflatıcı diyet listesiyle karşımıza çıkmıştır. En başarılı diyet hocalarından birisidir kendileri. Uyguladığı yöntemler sayesinde diyeti daha...

Kapat