Hızlı Kilo Verme Diyeti

Sadece 1 hafta içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulmak mümkün. O halde konumuzu okumaya devam edebilirsiniz, nedeni ise size 7 gün içerisinde 10 kilo vermenin formülünü anlatacağız. Epeyce gösterişli olan bu diyet, çabuk kilolardan kurtulmak isteyenler için güzel bir motivasyon kaynağı olacak. Yalnızca 1 haftada 1.5 beden incelme imkanı sunan bu diyeti yaptıktan sonra, yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bununla beraber çabuk kilo verdiren bir diyet meydana geldiği için, diyet süresince spor yapmanız, sarkmalarınızın önlenmesine yardımcı olacaktır. Gelelim 7 gün içerisinde 10 kilo verdiren hızlı kilo verme diyetine. (Diyet listesi 1 hafta süresince geçerlidir.)

1 hafta süresince uygulayacağınız bu diyet esnasında, gün içerisinde en az 2 kilometre yürümeniz gerekmektedir. Bununla beraber gün içerisinde 3-3.5 litre su içmeyi de ihmal etmeyin. Öğle yemeğinde brokoli yerine ıspanak, lahana, karnabahar ya da kabak gibi çeşitli sebze alternatiflerini de deneyebilirsiniz. Böylelikle her gün aynı sebzeyi yiyecek zorunda da kalmayacaksınız.

Sabah
Bu diyette güne erken başlamanız gerekmektedir. Kalkar kalkmaz bir bardak ılık su içtikten sonra, yürüyüşe çıkabilirsiniz. Üstelik mümkün ise, deniz kenarında yürümeyi tercih edebilirsiniz. Eve geldikten sonra 1 bardak sütlü kahve içebilirsiniz. Ardından su içmeye aynı şekilde devam edin.

Öğle
Öğle yemeği saatinde, 1.5 litre su içmiş olmanız gerekiyor. Bu öğünde 1 porsiyon brokoli, karnabahar ya da lahana yiyebilirsiniz. Yanında ayran ya da yoğurt tüketebilirsiniz.

Ara Öğün
Akşama doğru aç kalmanız epeyce zor olacaktır. Bu sebepten ötürü, öğle ile akşam saatleri içinde şekerinizi dengeleyecek kadar hafif bir ara öğüne ihtiyacınız olacak. Bu öğünde 3 tane light bisküvilerden yiyebilirsiniz. Üstelik Special K’nın yalnızca 66 kalorilik krakerlerinden de tüketebilirsiniz.

Akşam
Günün en çok zorlanacağınız öğünü, akşam. Yalnızca yoğurt ve elma yiyebileceğiniz akşam yemeğini, saat 6-6.30 civarı yemeniz gerekmektedir. Sonrasında herhangi bir şey yememeniz gerekiyor.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Meyveler ne masum

Gece meyve tüketimine dikkat ediniz. Profesyonel. Dr. Karatay: "Meyvelerin şekeri ve her çeşitli şeker, tatlı zehirlerdir. Hiçbir zaman fazla bir biçimde, bilhassa...

Kapat