Sitede yazılanlar kesin doğrular olarak kabul edilemez. Dizgi sorunundan kaynaklanan hatalar da olabilir. Tıbbi tavsiyeler yerine geçmez, her hangi bir rahatsızlığınızda hekiminize başvurmanız gerekmektedir.

Sitede Ağustos 2015 tarihinden itibaren yazılar yayınlanmakta. Daha öncesine ait yazılar, başka yazarlar tarafından yazılmıştır. Vakit buldukça o yazılardaki, doğru bildiklerimi de yazılara eklemeye çalışacağım.

2013 yılından bu yana yayın hayatına devam eden Zayıflatan Diyetler kısa sürede yaptığı başarılı paylaşımlar ve takipçilerine verdiği yararlı bilgiler ile günümüzde Türkiye’nin en büyük diyet sitelerinden bir tanesi konumuna gelmiş ve bu başarısını her geçen günde artırmaya devam etmektedir. Sitemiz takipçilerini zayıflatmaya yönelik yaptığı paylaşımlar ile ziyaretçilerine gerçek manada zayıflatma tüyoları vermekte ve çeşitli ipuçları ile de vazgeçemedikleri lezzetleri zayıflatan öğünlere çevirebilmektedir.

Sitemiz üzerinde yer alan tüm diyetler uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca bu diyetlerin tamamı daha önce uygulanmış ve zayıflama garantisi olan diyetlerdir. Bu sayede sitemizde yer alan diyetlerden bir tanesini uyguladığınızda ve bu diyet programına bağlı kaldığınızda sizde kısa sürede zayıfladığınızı göreceksiniz.

Zayıflatan Diyetler sizler için ayrıca çeşitli sebze ve meyvelerin yararlı olan yanlarını incelemekte ve bunların zayıflamaya olan katkılarını sizlere anlatmaktadır. Bu sayede öğünlerinizde bu sebze ve meyvelere yer vererek zayıflama sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz her türlü konu içinde bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

Sevgiyle…

Paylaşmak güzeldir: