Hadise’nin zayıflama sırrı

Hemen hemen her yaz objektiflere yakalanmamak için kaçan bu sene ise bikinili fotoğraflarını göğsünü gere gere sosyal medyedan paylaşan Hadise’nin 67 kilodan 55 kiloya nasıl geldiğinin sırrı ortaya çıktı. İşte Hadise’nin nasıl zayıfladığının sırrı.

Hadise, Mehmet Ali Erbil’in eski baldızı olan Şeyda Coşkun‘un koçluğunda bir ay yirmi gün içinde tam 13 kilo birden verdi. Şeyda Coşkun “Çok zeki bir kız, her şeyi aşmış” cümlesiyle çok övdüğü Hadise ile sabahları kalkıp saat 06.30 gibi yürüyüş yaptıklarını anlattı.

Hadise’ye her gün çeşitli bir şekilde kahvaltı yaptırdığını söyleyen Şeyda Coşkun ” Bir sabah yulaf yiyor, bir sonraki gün ise omlet… Veya sonraki gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı kahvaltıda hem peynir, hem de yulaf vermiyorum. Karbonhidrat ile proteini birbirine çok karıştırmıyorum. Bol miktarda sebze yemeği yediriyorum. Yanında da kesinlikle yoğurdu oluyor. Örneğin bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen yemeğinde sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları veriyorum” dedi.

5 sene önceki kilosuna döndü

Her gün kesinlikle sabah saat 06.30’da kalktıklarını vurgulayan Coşkun, “Şu an Bodrum’dayız. Yine Hadise ile her sabahki gibi 06.30’da buluşup yürüyoruz. Ayrıca pilates yapıyor. Birlikte çalışmaya başladığımızda 68 kilo falandı, şimdi ise 55 kiloya düştü. Şimdi ise 50 kiloya kadar düşmeyi planlıyoruz. Çünkü ekran karşısında herkes bir beden fazla göründüğü için 36 beden görünmek için 34 beden olmak gerekiyor.” diye konuştu.

Geçen günlerde Coşkun ile sahilde yürüyüş yaparken objektiflere takılan Hadise, 5 sene önce Türkiye’ye geldiğinde de 50 kilo olduğunu söylemişti.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Heidi Klum diyeti

Gündemde obezite söz konusu olduğu zaman hemen hemen herkesten bir ses çıkıyor. Onu yemeyin bunu yemeyin ara öğünler, bol miktarda su tüketin,...

Kapat