En İyi Diyet Kitapları

En İyi Diyet Kitapları

Zayıflamak isteyenler için başvurulan ilk yollardan birisi diyet kitapları olmaktadır. Diyete başlarken yol gösterici bir kitaptan bilgiler almak, belirli kurallar edinmek ve diyet önerilerinden faydalanmak için diyet kitaplarının etkisi büyüktür. Diyet kitapları size pratik bilgiler sunacağı gibi formda kalmanızı sağlayacak kolay yollar da sunarak motivasyonunuzu artıracaktır. İşte sizlere 2014’ün en çok beğenilen diyet kitapları;

Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?

Uzman Diyetisyen Simge Çıtak tarafından yazılan kitap aslında diyetten çok kilo ve beslenme konularında kararsızlıkları olan bireylere yönelik bilgiler içeriyor. Bu durumdaki kadınların hikayelerinin bir kitapta buluşturulduğu ”Peki Ben Şimdi Ne Yiycem” beslenme konusunda oldukça önemli noktalara değinmektedir.

Fark Etmeden Diyet

Selahattin Dönmez tarafından hazırlanan yaşamı çok fazla kısıtlamadan sağlıklı bir şekilde zayıflanabileceğini söylüyor. Bildiğiniz diyet listelerinden farklı olarak sağlıklı ve bilimsel yollarla fark etmeden kilo verilebileceğini gösteren bir kitap.

Omni Diyeti

Amerikalı Beslenme ve Sağlık Uzmanı Tana Amen tarafından hazırlanan ”Omni Diyeti” adlı kitap 2 haftada 5 buçuk kilo verdirmeyi hedefliyor. Kaliteli proteinlerin tüketilmesine dikkat çeken kitap önerdiği beslenme tüyoları ile birçok sağlık probleminin de önüne geçiyor.

En iyi zayıflama kitabı

Tek Şişman Beyniniz

Yasemin Soysal’ın yaklaşık 1000 kişi üzerinde denenen yöntemlerden derlediği kitabında ”Zihin Gücüyle Zayıflama” tekniğini sunuyor. Bu kitap sayesinde karmaşık diyetlere ve yoğun egzersizlere ihtiyacınız kalmayacak. 1000 kişi üzerinde denenen ve mükemmel sonuçlar yaratan bu kitaptan faydalanmanızı öneririz.

Güneş’le Kaçamak Diyeti

En iyi diyet kitapları arasında yer alan Güneş’le Kaçamak Diyeti hiç aç kalmadan zayıflamayı vaat ediyor. Eğer diyet yaparken yasaklarla uğraşmak istemiyorsanız Güneş Aksüs tarafından sizlere sunulan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Diyet kitabı
Yabancı diyet kitabı

Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane

Diyet Uzmanı Çiğdem Tuncer’in imzasını taşıyan bu kitapta geleneksel mutfak kültürümüze uygun beslenme ve diyet önerilerini bulabilirsiniz.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yağ Yakan Besinler Nelerdir

Yağ Yakan Besinler Nelerdir Kilolarınız artık can sıkmaya başladıysa ve aynaya baktığınızda görünümünüzden memnun değilseniz diyet listenizde yağ yakan besinler için genişçe...

Kapat