Deniz Seki Diyeti

Demet Akalın 30 günde 15 kilo verdi

Ünlü şarkıcı Deniz Seki son günlerde verdiği kilolar ile sanat dünyasında büyük yankı uyandırmaya devam ediyor.Ünlüler arasında geçen muhabbetler; , ve .Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada ise verdiği kiloları her gün istisnasız yaptığı 1 saatlik yürüyüşe ve diyetisyenin yapmış olduğu listeye bağlılığı sayesinde elde ettiğini belirtti.Sevenleri ise yaşadıklarından dolayı bir süre kendisini fazlasıyla salan şarkıcının bu son haliyle eski günlerine en kısa sürede döneceğini düşüncesi ile mutlu olmakta.
deniz-seki-diyet
Uzmanların yorumlarına bakılırsa şarkıcının bu derece kilo vermesinde diyet listesinden çok her gün yapmış olduğu yürüyüşlerin etkili olduğu düşüncesi hakim.Artık elbise dolabında kendisine uygun elbise bulmakta zorlanan şarkıcı tüm elbiselerini yenilemek zorunda kaldı.

Demet Akalın 30 günde 15 kilo verdi
Demet Akalın 30 günde 15 kilo verdi

Eski günlerine tekrar dönmek istemeyen seki artık özel hayatında daha dikkatli adımlar atacağını ve kendisini gelecekte daha güzel günlerin beklediğini düşündüğünü söyledi.
Şeyda Coşkunun yanında çalışan yardımcısı ile anlaşarak diyete başlayan şarkıcı listesini sır gibi saklasa da fazla bir süre bu listenin gizli kalamayacağı düşünülmekte.
deniz_seki_
,,,

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Selahattin Dönmez Diyeti
Selahattin Dönmez Diyeti

Kahvaltı küçük bir dilim ekmek az miktarda bir dilim peynir az gibi gelebilir ama en fazla 3 4 tane zeytin bir bardak...

Kapat