CEVİZ İLE DİYETİ HIZLANDIR

   Diyet, her zaman başlanılması zor bir uygulama olmuştur. Aylarca istenilen kiloya ulaşmak için verilen çaba, bu çaba karşılığında ulaşılamayan hedefler.

   Diyet, bazılarımıza hüsran olmuştur çoğu kez. Aslında kendimize uygun bir diyet listesi hazırlattıktan sonra yapmamız gereken hedefe yaklaşmak için süreyi kısaltıcı yardımcılar kullanmak.

   Diyeti hızlandıran en iyi ürünlerden birine yer vereceğiz bu gün yazımızda. Bu yardımcılardan bir tanesi olan başlığımızda da belirttiğimiz üzere cevizdir. Cevizin birçok yararı olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Kolesterol, kalp rahatsızlıkları, cilt, saç problemlerini gidermesi ve aynı zamanda da zihni güçlendirmesi… ve daha birçok faydası olduğu herkesçe bilinmektedir.

   Diyette cevizin faydasına ise inanamayacaksınız. Her sabah aç karnına içtiğiniz 1 bardak ceviz suyu hem enerjimizi toplamamıza yardımcı olurken bize tokluk hissi vererek gereğinden fazla yememizin önüne geçerken aynı zamanda da yağ yakmamızı hızlandırmaktadır.

   Diyet yaparken peki ceviz suyunu nasıl mı hazırlayacaksınız? Sorunuzun cevabı ise çok kolay 1 tam ceviz içini 1 bardak suyun içinde geceden atın ve sabaha harika doyurucu yağ yakıcı cildinizi besleyecek saçınızı güzelleştirecek ceviz suyunuz hazır.

    Diyetinizi yaparken günlük sıralamanızın en başına rahatlıkla ceviz suyunuzu ekleyebilir hatta çok acıkan varsa içinizde aksam yemekten 1- 2 saat sonra da yine 1 bardak ceviz suyunuzu afiyetle içebilirsiniz.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

DİYETİ ANLAMAK

   Diyet, herkesçe farklı yorumlanmaktadır. Biri der ki ekmeği kesin biri derki yağı kesin biri der ki şunu yiyerek zayıflayın biri der...

Kapat