Ananas Diyeti

Ananas diyetinin en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kolay kilo vermek isteyenlerin bir numaralı tercihi olmasıdır. Ananas diyetiyle hem kolay hemde çok hızlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre bu diyetle iki gün içerisinde üç kilo kadar vermek mümkün.

Ananas diyeti

Hızlı ve kolay bir şekilde kilo verdiren diyetler içerisinde olan bu diyet, sadece 2 gün olacak şekilde yapılır. Bu diyet şok diyetler içerisinde yer alır, bu şok diyeti uygulayınca iki gün içerinde üç kilo vermenin mümkün olduğu söylense de diyeti uygularken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de diyeti sadece 2 gün boyunca uygulamaktır eğer diyeti 2 günden fazla yaparsanız sağlığınız için tehlikeli olabilir. Diyeti uyguladıktan sonra işe yaradığı için tekrar yapmak istiyorsanız aradan biraz zaman geçmesini bekleyin ve diyeti daha sonra uygulayın bu sağlığınız için daha güvenli olacaktır.

Ananas diyeti nedir?

Ananas diyeti listesi içerisinde oldukça lezzetli besinler yer almaktadır. Ananas diyetini pek çok ünlüler, sanatçılar ve modeller denemiştir ve bu şekilde diyetin nasıl hızlı ve kolay bir şekilde işe yaradığı da gözlemlenmiştir. Diyeti uygulayan ünlüler bu diyet sayesinde fazla kilolarından kurtulmuşlardır.

Ananas diyetini özellikle gelin adayları uygulamaktadır, düğünden hemen önce fazla kiloları atabilmek ve formda görünebilmek için gelin adaylarının özellikle tercih ettikleri bir diyet programıdır. Bu diyetle gelin adayları hızlı kilo verip gelinliğin içinde daha formda bir görünüme kavuşurlar.

Ananasın sadece zayıflatıcı etkisi yoktur aynı zamanda içinde bulundurduğu vitaminler sayesinde cilde ve saça iyi gelen meyveler arasında yer alır.

Ananas diyeti nasıl uygulanır?

– Sabah kahvaltı yaparken 250 ml. ananas suyu içilir. Bununla beraber kepekli ekmek, zeytin, peynir ve yumurta gibi kahvaltılık besinler yiyebilirsiniz.

– Ara öğünlerde ya da karnınızın acıktığını hissettiğiniz zamanlarda 100 gram olacak şekilde ananas tüketebilirsiniz.

– Öğle yemeği öncesinde, sabah kahvaltısında içildiği kadar yani 250 ml. ılık ananas suyu içilir. Ananas suyunu içtikten 15 dakika kadar geçince hafif bir öğle yemeği yemeye başlayabilirsiniz. Öğle yemeği bittikten yine 15 dakika kadar geçince aynı şekilde 250 ml. ılık ananas suyunu tekrar için.

– Akşam yemeğini yedikten sonra biraz bekleyin ve kendinizi rahatlatın belli bir süre geçtikten sonra, 300 gram taze ananas tüketin. Bu diyeti egzersiz ve yürüyüşlerle yapmanız çok daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

3 Günlük Diyet

Yavaş yavaş zayıflayamıyor her şeyden bir anda elinizi eteğinizi çekip gözle görülür bir kilo mu vermek istiyorsunuz? Eğer sizde böyle düşünenlerden biriyseniz...

Kapat