5 Günde 5 Kilo Diyeti

5 günde 5 kilo diyeti sayesinde her gün başka bir besin kaynağı tüketerek hem zinde kalabilir hem de forma girebilirsiniz. Bayanların çoğu kısa zamanda zayıflamak ister. Ancak günlük aldığınız kalori miktarının altına düşmezseniz asla zayıflayamazsınız. Bu nedenle egzersiz yapmalı ve yediklerinize dikkat etmelisiniz. Birkaç gün normal yediğiniz kalori miktarını ölçün ve daha sonra o kalorinin 300 kadar altında her gün kendinizi durdurun ve bir şey yemeyin. Bunun dışında tabii ki 5 günde 5 kilo verdiren diyet programından da yararlanabilirsiniz.

1. GÜN
Diyetin ilk günü sadece haşlanmış patates tüketilir. Ayrıca tüm öğünlerde sabah, öğle ve akşam yemeklerinde haşlanmış patates tüketmeniz gerekecek. Patateslere ise baharat dışında mümkün olduğunca bir şey ilave etmemeye çalışın. Ancak baharat da koymazsanız daha hızlı şekilde zayıflayacağınızı unutmayınız. Tuz ise asla kullanmayınız.

2. GÜN
Diyetin sebze günü ikinci gündür. Bugün istediğiniz miktarda sebze tüketebilirsiniz. İsterseniz salatalar hazırlayabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam gibi tüm öğünlerde sebze tüketmeniz gerekecek. Ancak yağ ve tuz katmamanız gerekiyor.

3. GÜN
Bu diyette ilk iki gün sizi oldukça zorlamıştır. Ancak merak etmeyin 5 Günde 5 kilo vermemiz mümkün olacaktır. Bugün diyetimizin üçüncü günü ve yiyerek enerji toplamamızın zamanı gelmiştir. 3 öğün yemekte de et yemelisiniz. Yalnızca etler haşlama veya ızgara olmalı. Her öğünde birer porsiyon tuzsuz ve yağsız olmak kaydı ile et tüketmemiz gerekmektedir.

4. GÜN
Diyet için meyve zamanı gelmiştir. Bugün sadece meyve tüketeceksiniz. Tabii ki muz hariç tutulmalıdır. Diğer tüm meyveleri tüketebilirsiniz. Meyveyi doyuncaya yiyebilirsiniz.

5. GÜN
Bugün ise yalnızca yumurta tüketeceksiniz. Sabahleyin üç adet yumurtayı haşlama olarak tüketmelisiniz. Öğle ve akşam ise sadece ikişer yumurtayı isterseniz tavada pişirerek yiyebilirsiniz.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

3 Günlük Şok Diyet Programı

3 günlük şok diyet hızlı şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Bir ayda verebileceğiniz kilo olan iki kiloyu vücudunuzdan alıp götürür. 3 günlük...

Kapat