3 Günlük Diyet

Yavaş yavaş zayıflayamıyor her şeyden bir anda elinizi eteğinizi çekip gözle görülür bir kilo mu vermek istiyorsunuz? Eğer sizde böyle düşünenlerden biriyseniz bu diyeti uygulayabilirsiniz.
Bu diyete başladığınızda muhakkak bol bol içine limon damlatılmış su içmeli ve kesinlikle spor yapmalısınız. Hiç spor yapamam diyorsanız 30 dakika boyunca bir yere yetişmeniz gerekiyormuş gibi hızlı adımlarla yürüyün.

Bu diyet programını uygularken kesinlikle 3 günü geçirmeyin. Size önerdiğimiz bu diyet sadece 3 günlüktür bu yüzden 3 günü geçirecek olursanız eğer sağlığınız için zararlı olabilir. Eğer bu diyet programını yaptıktan sonra memnun kalıp yeniden denemek isterseniz diyeti uygulamayı bitirdiğiniz günden itibaren en az 1 ay veya 45 gün geçtikten sonra diyeti tekrar yapabilirsiniz, 1 ay geçmeden diyeti kesinlikle yeniden uygulamayın. Diyet programında hangi yiyecekten ne kadar ve ne zaman yiyeceğiniz belli kesinlikle bu programın dışında farklı bir yiyecek tüketmeyin ayrıca programa dahil olan yiyeceklerinde dozunu kesinlikle artırmayın ne kadar yemeniz gerekiyorsa sadece o kadar yemelisiniz. Eğer bu diyetin tam olarak işe yaramasını istiyorsanız günde 45 dakika ya da 1 saat kadar yürüyün. Yürümek sizin için çok sağlıklı ve faydalı olacaktır, yaptığınız diyetten de iyi bir sonuç alırsınız. İşte sizlere 3 günlük şok diyetin nasıl yapılacağı hakkındaki bilgiler.

Sabah uyandığınızda

1 bardağı soğuk süt için

Kahvaltı
Bir bardak şekersiz çay
Kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir
1 Kase limonlu yağsız ve tuzsuz salata
1 Kepekli galeta çubuğu

Ara
1 Tane yeşil elma
Yarım kase ev yoğurdu

Öğle Yemeği
Yarım porsiyon sebze haşlaması (1 orta boy patates, 2 tane havuç, yumruk büyüklüğünde brokoli veya karnabahar olabilir)
50 gram balık ya da beyaz et
Yağsız limonlu salata
1 Meyve (Yeşil elma veya Portakal)

Ara
1 Kepekli galeta çubuğu
Bir bardak şekersiz çay (isterseniz içine limon da sıkabilirsiniz)

Akşam Yemeği
1 Kase yayla ya da mercimek çorbası
1 Tane haşlanmış havuç
1 Tane meyve(Elma veya Portakal)

Gece
2 su bardağı ile limonlu su karışımı
Size önerdiğimiz bu diyet programını egzersiz yaparak uygulamaya çalışırsanız 3 gün içinde 2 kilo verebilirsiniz. Eğer egzersizlerle bu diyeti uygularsanız 3 günde 2 kilo verirsiniz eğer egzersiz yapmazsanız 1 kilo kadar verebilirsiniz. Tabi bu herkes için aynı bir kural değildir kişinin bünyesine göre değişebilen bir kuraldır, bazı kişiler 3 kilo verebilirken bazıları 2 veya 1 kilo da verebilir.

Arananlar:
Paylaşmak güzeldir:
3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Hızlı Kilo Verme Diyeti

Sadece 1 hafta içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulmak mümkün. O halde konumuzu okumaya devam edebilirsiniz, nedeni ise size 7 gün içerisinde 10 kilo vermenin...

Kapat