1000 Kalorilik Diyet

Günümüzde kilo derdiyle yakınan çok sayıda insanın olduğu bir gerçektir. Çeşitli diyetler yaparak forumda kalmak isteyenler için oldukça iyi bir yöntem olacaktır. Belirlediğiniz foruma ulaşıncaya kadar devam edebileceğiniz basit bu diyet sayesinde istediğiniz vücut ölçülerine kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. 7 günlük periyotlar halinde devam eden bu diyet %54,5 Karbonhidrat, %15 Protein, %29,5 Yağ dâhilinde dilediğiniz foruma ulaşmanız için oldukça etkili olacaktır. 7 gün süren ve her gün için alıştırma olarak devam edebilecek bir şekilde hazırlanan diyet sayesinde daha kolay formunuza kavuşabilirsiniz. 1000 kalorilik diyetin yapılışında herhangi bir zorlanma olmadığı için kilo problemi yaşayan her kes kolaylıkla yapabilir.

İstediğiniz vücut ölçülerine ulaşmak için yapmanız gerekenleri 7 günlük uygulamalar şeklinde yaparak formunuzu koruyabilirsiniz.

Vücut istediğiniz zaman biraz azim ve hırs ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Çok basit kurallar sayesinde kilo verebilirsiniz.

Paylaşmak güzeldir:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Fazla kilolarınızdan kalori hesabı ile kurtulun

Kalori nedir? İlk olarak bununla başlayalım. Kalori; Kalori enerjiye bağlıdır. Yiyecekler ne kadar fazla tüketilir ve yakılırsa, kalori artışı da o denli...

Kapat